Přívěsek z polodrahokamu - zelený avanturín - srdce - GALENA

121,14 Kč

161,52 Kč

P0000101

Nový produkt

Značkové náramky X-MOMO

Ručně broušený přívěsek ve tvaru srdce představuje jedinečný dárek, kterým můžete své milované osobě říct všechno. Ať už zvolíte jakýkoliv polodrahokam, ze kterého bude srdíčko vyrobeny, vězte, že identický kousek na světě neexistuje. Každý je originál.

Více detailů

Pro tento produkt nejsou dostupné žádné věrnostní body.


 1 people bought this

Zelený avanturín je velmi vhodný pro chvíle napětí - takže si ho určitě vezměte s sebou, když potřebujete dobře zvládnout napjatou situaci. Vrací věci zpět pod kontrolu a je výborně nápomocný při nepříznivých a škodlivých podmínkách.
Zelený avanturín je kámen, který působí vysoce kladně na vše, co má souvislost s prosperitou a majetkem. Je silně propojen s říší dévov, používá se k ochraně zahrad nebo domů před geopatogenních zónami. Avanturin který nosíte u sebe, pohlcuje elektromagnetický smog a chrání před látkami znečišťujícími životní prostředí. Pokud ho připevníte k mobilnímu telefonu, zajistí také ochranu před zářením, které z něj vychází.
Zelený avanturín stabilizuje duševní stav, podporuje vnímavost a zvyšuje kreativitu. Učí citlivému vnímání různých možností a variant řešení - hlavně těch, s nimiž přicházejí ostatní. Avanturin spojuje v jedno rozumovou a citovou vrstvu osobnosti. Pomáhá při úlevě od zlosti a podráždění. Podněcuje projevy citů a pomáhá nám setrvat v srdci jiného člověka.

Léčebné využití:
Zelený avanturín působí příznivě na štítnou žlázu, zajišťuje propojení tkáně s nervovým systémem. Pomáhá udržet rovnováhu krevního tlaku a podněcuje metabolismus. Snižuje hladinu cholesterolu, působí preventivně proti vzniku arteriosklerózy a propuknutí alergií. Pomáhá při úlevě od migrény a blahodárně působí na oči. Avanturin léčí nadledvinky, plíce, dutiny, srdce a svalový a urogenitální systém. V podobě elixíru přináší úlevu od kožních problémů.
umístění
Podle potřeby kdekoliv na těle.

Astrologické přiřazení: je zvláště nápomocný pro znamení - Rak, Střelec a Býk.

Průměr přívěsku: cca 1,6 cm

Přívěsek je standardně dodáván bez řetízku. Pokud si přejete i řetízek, je nutné napsat při objednávce do poznámky kód řetízky kterou si přejete. Řetízek je postříbřená. Příplatek za řetízek je 3,99 €. Řetízek si můžete vybrat v kategorii: Stříbrné řetízky.

Momentálně žádné příspěvky (názory) od zákazníků.

Write a review

30 products in category:

450,03 Kč 500,03 Kč
204,38 Kč 227,09 Kč