SENTOP Moderní nalepovací nástěnné hodiny na stěnu srdíčka IA065S i bílé

400,90 Kč

801,81 Kč

Nový produkt

Nalepovací ZRCADLOVÉ nástěnné hodiny. Hodiny na zeď, jako dekorace či obraz pro zpestření vašeho domova.

Více detailů

Zakoupením tohoto produktu získáte věrnostní body v počtu 1 bod. Pokud Váš košík bude obsahovat celkem 1 bod pak je můžete proměnit na slevový kupón s hodnotou 5,52 Kč.


 27 people bought this

Nalepovací nástěnné zrcadlové hodiny jsou vybaveny kvalitním strojkem na akumulátorovou baterii AA 1,5V, který se vyznačuje perfektním tichým chodem. Pouzdro strojku a ručičky z kvalitní leštěné oceli, které se prakticky upevní na stěnu. Instalaci hodin zvládne i začátečník. Ostatní komponenty zrcadlových hodin v podobě číslic které jsou vybaveny samolepicím povrchem, stačí nalepit na stěnu. Tento model se hodí nejen do obývacího pokoje, kanceláře, či kuchyně ale i do jiných prostor, které originálně oživí vámi požadovaný prostor. Rozměry nálepky: 600 x 400 mm možnost zvětšit až na 800 x 800 mm. Délka ručiček: do 150 mm. Hodiny vynikají unikátním disingom a následným bezproblémovým odstraněním 3D nástěnných hodin ze stěny.

* Moderní zrcadlové hodiny, které oživí vaše bydlení ....
* Materiál: Akryl
* Barva: Bezbarvé
* Strojek hodin: Quartz
* Předepsané baterie: AA
* Počet baterií: 1
* Baterie v ceně: Ne
* Rozměry: délka: 60 cm, šířka: 40 cm
* Tloušťka: 1 mm
* Povrchová úprava: Zrcadlo

Hodnocení 
28.05.2015

karl deogracias J

karl deogracias July 9, 2010 this post is quite old pero cemonmt pa rin ako.i have been here at france for around 10 years now and theres a little truth the the frenchies arrogance. but for me the worse people are the brits. they are the most racist and the most arrogant..if not for the english channel and the americans, the british would be speaking german.

    Write a review

    30 products in category: